Formacionet e mundshme: Besiktas – Bayern

08:55 / E mërkure, 14 Mars 2018


Skuadra e Besiktasit pret në shtëpi skuadrën gjerman, Bayern Munchen. Takimi kthyes nis nga ora 18:00, dhe luhet në Turqi në stadiumin “Vodafone Park”. Ndeshja e parë u mbyll me fitore të bararezëve me rezultat të thellë 5 me 0, transmeton Gazeta InfoPress.

Besiktas: Fabri; Gökhan, Medel, Necip, Adriano; Hutchinson, Tolgay; Quaresma, Talisca, Babel; Negredo

Bayern: Ulreich; Kimmich, Süle, Hummels, Alaba; Vidal, Thiago; Müller, James, Ribéry; Wagner

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400