Formacionet zyrtare: Bayer Leverkusen – Bayern Munchen

20:08 / E martë, 17 Prill 2018

 

Janë publikuar formacionet zyrtare në mes të Bayer Leverkusen – Bayern Munchen

Sonte zhvillohet gjysmëfinalja për kupën e Gjermanisë ku do të takohet Bayern Leverkusen me Bayern Munchen.

Bavarezët kanë përfunduar gjithçka në Budesligë pasi që janë shpallur kampionë kurse Leverkusen gjendet në vendin e tretë por që është duke luftuar për ta mbajtur atë për shkak se janë rreth 6 skuadra që janë duke luftuar për të.

Bayer Leverkusen: Leno; Retsos, Tah, S. Bender, L. Bender; Brandt, Baumgartlinger, Aranguiz, Havertz, Volland, Bellarbi

Bayern Munchen: Ulrich; Hummels, Kimmich, Alaba, Boateng; Thiago, Martinez, Ribery, Roben, Muller; Lewandowski

 

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400