Formacionet zyrtare: Bournemouth – Arsenal

13:38 / E diell, 14 Janar 2018

Janë bërë publike formacionet e ndeshjes Bournemouth – Arsenal që fillon nga ora 14 e 30, transmeton IndeksOnline.

Bournemouth XI: Begovic, Francis, Ake, S. Cook, A. Smith, Daniels, L. Cook, Gosling, Fraser, Wilson, Ibe.

Arsenal XI: Cech, Chambers, Mustafi, Holding, Bellerin, Wilshere, Xhaka, Maitland-Niles, Iwobi, Welbeck, Lacazette.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400