Formacionet zyrtare: Celta Vigo – Barcelona

20:24 / E martë, 17 Prill 2018

 

Sfida fillon prej 21:00.

Barcelona sonte luan sfidën e radhës në kuadër të La Ligas.

Katalunasit janë mysafirë të Celta Vigos.

Sfida fillon prej 21:00.

Skuadrat tani kanë publikuar formacionet zyrtare.

Celta Vigo:

Barcelona: Ter Stegen, Semedo, Suarez, Dembele, Coutinho, Paulinho, Alcacer, Digne, Gomes, Mina, Vermaelen.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400