Formacionet zyrtare: Genoa – Inter

19:46 / E shtunë, 17 Shkurt 2018

 

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen e javës së 25-të të Serisë A mes Genoas dhe Interit.

Genoa e pret Interin në “Luigi Ferraris” në një ndeshje që nis nga ora 20:45, raporton Express.

Këto janë formacionet zyrtare të të dy skuadrave:

Genoa:

Inter:

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400