Formacionet zyrtare: Huddersfield – Man Utd

17:51 / E shtunë, 17 Shkurt 2018

 

Në raundin e gjashtë të FA Cup, Huddersfield në shtëpi pret ‘Djajtë e Kuq’.

Ndeshja mes Huddersfield dhe Manchester United, fillon nga ora 18:30.

Formacionet zyrtare:

Huddersfield:

Manchester United:

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400