Formacionet zyrtare: Inter – Real Betis

19:57 / E shtunë, 12 Gusht 2017

 

Janë publikuar formacionet zyrtare për miqësoren mes Interit dhe Real Betisit, që zhvillohet nga ora 20:45.Në miqësoren ndaj skuadrës spanjolle, për Interin do të debutojnë dy transferimet e reja, mbrojtësi i majtë, Dalbert dhe mesfushori i transferuar nga Fiorentina, Vecino, shkruan Gazeta Express.

Inter: Handanovic; D’Ambrosio, Miranda, Skriniar, Dalbert; Vecino, Borja Valero; Candreva, Joao Mario, Perisic; Icardi.

Real Betis: Adán, Barragán, Mandi, Feddal, Tosca, Narváez, Guardado, Fabián, Joaquín, Sergio León dhe Nahuel.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400