Formacionet zyrtare: Juventus – Atalanta

19:58 / E mërkure, 11 Janar 2017

 

Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes Juventus – Atalanta

Juventus dhe Atalanta kanë publikuar formacionet zyrtare, para takimit ndërmjet tyre që do të zhvillohet nga ora 20:45.

Juventus: Neto; Lichtsteiner, Barzagli, Rugani, Asamoah; Rincon, Hernanes, Marchisio; Pjanic; Dybala, Mandzukic

Atalanta:

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400