Formacionet zyrtare: Partizani – Maribori

16:30 / E enjte, 12 Korrik 2018

Partizani i Tiranës pritet të këtë një punë të vështirë sot me Mariborin, që vitin e kaluar konkurruan në Ligën e Kampionëve

E për këtë sfidë Partizani është përgatitur sa më mirë që është e mundur edhe pse do të këtë punë të vështirë me sllovenët.

Këto janë formacionet zyrtare;

 

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400