Formacionet zyrtare: Poloni – Kolumbi

19:07 / E diell, 24 Qershor 2018

Poloni – Kolumbi është përballja e radhës interesante në Kupën e Botës.

Kombëtarja e Polonisë dhe ajo e Kolumbisë janë në kërkim të pikëve të parë në botërorin e Rusisë.

Në kuadër të grupit H, këto dy kombëtare do të luajnë për kartën e fundit.

Formacionet zyrtare: Poloni – Kolumbi.

 

 

 

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400