Formacionet zyrtare: Southampton – Liverpool

19:57 / E mërkure, 11 Janar 2017

 

Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes Southampton – Liverpool

Southampton dhe Liverpool kanë publikuar formacionet zyrtare, para takimit ndërmjet tyre që do të zhvillohet nga ora 20:45.

Southampton: Forster; Cédric, Yoshida, van Dijk, Bertrand; Clasie, Davis, Romeu; Redmond, Tadic, Rodriguez

Liverpool: Karius; Clyne, Lovren, Klavan, Milner; Lucas, Can, Wijnaldum; Lallana, Firmino, Sturridge

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400