Formacionet zyrtare, Ventpils – Luftëtari Gjirokastër

16:11 / E enjte, 12 Korrik 2018

Luftëtari i Gjirokastrës do ta zhvillojë sot ndeshjen e parë në Europa Ligë

Skuadra shqiptare ka udhëtuar në Letoni ku do të përballet me vendin e katër te shtetit baltikë në kuadër të rrethit të parë parakualifikues.

Këto janë formacionet zyrtare:

 

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400