Formacionet zyrtare: West Ham – Manchester City

20:02 / E premte, 06 Janar 2017

 

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen mes West Ham e Manchester City.

West Ham – Manchester City do të përballen në “London Stadium” duke filluar nga ora 20:55. Kjo ndeshje është e vlefshme për FA Cup.

West Ham: Adrian, Reid, Cresswell, Nordtveit, Ogbonna, Fernandes, Obiang, Lanzini, Feghouli, Antonio, Carroll

Manchester City: Caballero, Clichy, Stones, Otamendi; Sagna, Zabaleta, Yaya Touré, Sterling, Silva, De Bruyne dhe Aguero

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400