Franca dyfishon epërsinë falë golit fantastikë të Pogbas

18:22 / E diell, 15 Korrik 2018

Franca e ka dyfishuar epërsinë ndaj Kroacisë në finale të Kupës së Botës, e cila është duke u zhvilluar momentalisht në Moskë.

Paul Pogba shënoi nga distanca gol fantastik duke e lënë të shtangur portierin kroat, duke i dhënë epërsinë prej 3-1 francezëve, raporton Gazeta Express.

Kroacia do t’i ketë edhe gjysmë ore lojë për ta barazuar rezultatin.

 

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400