Francë- Kroaci 2-1

17:41 / E diell, 15 Korrik 2018

Po luhet në “Luzhniku” finalja e Kupës së Botës mes Francës dhe Kroacisë. Një nga supersfidat e vitit për të gjithë personat e dashuruar pas këtij sportit. Është padyshim eventi më i rëndësishëm i planet dhe asgjë nuk mund të krahasohet me titullin kampion bote.

Në minutën e 38, Franca shënoi golin e dytë. /Gazeta InfoPress/

 

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400