Futbollisti i Realit kërkon largimin nga skuadra

00:15 / E enjte, 14 Dhjetor 2017

 

Ceballos ka disa oferta nga Italia dhe Anglia.

Futbollisti i Real Madridit, Dani Ceballos, ka kërkuar largimin nga skuadra.

Ai nuk ka hapësira te ekipi i Zinedine Zidane, përcjellë “Lajmi.net”.

Për këtë arsye, Ceballos po shikon alternativat tjera.

Ceballos ka disa oferta nga Italia dhe Anglia.

340194_ts_10-11-17_1268269092_

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400