Gasperini tallet me Initerin: Nuk është skuadër e madhe

18:01 / E martë, 13 Shkurt 2018

 

Gian Piero Gasperini është tallur me Interin, për të cilën thotë se nuk ishte skuadër e madhe

Trajneri italian, Gian Piero Gasperini është tallur me ish-skuadrën e tij Inter, ku kishte qëndruar për një kohë të shkurtër.

Gaspirini thotë se nuk ka qenë asnjëherë në një skuadër të madh, sepse kur drejtoi Interin nuk ishte e tillë.

“Rikthimi në një ekip të madh? Nuk mbaj mend të kem qenë ndonjëherë në një skuadër të madhe. Interi? Nuk ishte një skuadër e madhe, të paktën sa i përket vlerave teknike”, u shpreh Gasperini për Tuttosport.

Italiani është një nga kandidatët kryesorë për të marrë drejtimi e Kombëtares së Italisë.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400