Gattuso ka një lajm të keq për tifozët e Milanit, ja çfarë do të bëjë Donnarumma

12:11 / E enjte, 10 Maj 2018

Gennaro Gattuso, ka njoftuar e ardhmja e portierit, do të vendoset, pas përfundimit të këtij sezoni.

Gigio Donnarumma nuk e ka të sigurt qëndrimin në Milan.

Trajneri Gennaro Gattuso, ka njoftuar e ardhmja e portierit, do të vendoset, pas përfundimit të këtij sezoni.

“I takon klubit të vendos për të ardhmen e tij, pas këtij sezoni”, deklaroi Gattuso.

Donnarumma bëri dy gabime të rënda në humbjen 4:0 nga Juventus në finalen e Coppa Italia.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400