Genoa 2:0 Inter, notat e lojtarëve

22:56 / E shtunë, 17 Shkurt 2018

 

Interi ka humbur në udhëtimin e tyre te Genoa me rezultat 2-0 në ndeshjen e vlefshme për javën e 25-të të Serie A.

Pjesa e parë e takimit ishte e barabartë nga të dyja skuadrat që tregoheshin të kujdesshme dhe të tentonin golin vetëm pas ndonjë gabimi.

Luhej minuta e fundit e pjesës së parë, kur vendasit kaluan në epërsi pas një autogoli qesharak të Ranocchia.

Në pjesën e dytë, Genoa shënoi edhe golin e dytë përmes Pandev, për 2:0.

Notat e lojtarëve për paraqitjen në këtë ndeshje i gjeni në fotografinë e mëposhtme

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400