Genoa ndëshkon sërish Interin

22:22 / E shtunë, 17 Shkurt 2018

 

Genoa ka shënuar edhe golin e dytë ndaj Interit.

Është ish lojtari i Interit, Laxalt, që i ka ndëshkuar neroazurët, duke shënuar për 2:0 në minutën e 59’.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400