Gjermani – Francë, golat nuk ndalen

22:31 / E martë, 14 Nëntor 2017

 

Franca ka kthyer avantazhin ndaj Gjermanisë.

Goli u shënua nga sulmuesi i Arsenalit, Alexander Lacazette, përcjellë “Lajmi.net”.

Francezët po fitojnë 2:1 në Koln.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400