Gjermani- Francë, shënohet edhe goli i dytë

22:15 / E martë, 14 Nëntor 2017

 

Gjermanina ka arritur ta barazoi rezultatin në 1-1 kundër Francës me anë të futbollistit, Werner T, që ka shënuar në minutën e 56.Për më shumë shikoni videon.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400