Gjiganti i Serie A kërkon Draxlerin

14:53 / E mërkure, 08 Gusht 2018

Milan thuhet se po synon transferimin e Julian Draxlerit nga Paris Saint-Germain.

“Tutto Mercato Web” shkruan se ‘Rossonerët’ janë duke shikuar mundësinë e një transferimi të mundshëm të 24 vjeçarit gjerman.

Milan po kërkon fillimisht një huazim një vjeçar, me të drejt blerje në fund të sezonit.

‘Rossonerët’ së fundi kanë nënshkruar me Caldaran dhe Bonuccin, ndërsa Gattusso po kërkon edhe disa lojtarë të ri që t’i ketë në dispozicion.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400