Godin në dyshim, Atletico Madrid apo Juventus

08:30 / E enjte, 19 Korrik 2018

 

Diego Godin duhet të marrë një vendim për të ardhmen e tij.

Diego Godin duhet të vendosë për të ardhmen e tij.

Qendërmbrojtësi uruguaian është aktualisht mes qëndrimit në Atletico Madrid dhe transferimit në Juventus.

Skuadra kampione nga Serie A i ka ofruar kontratë trevjeçare, e cila po i mungon te klubi madrilen.

Andaj, mediat italiane raportojnë se Godin është duke e konsideruar të ardhmen e tij, përcjell “lajmi.net”.

Juventus kërkon blerjen e Godin pasi është në prag të shitjes së Daniele Ruganit në Chelsea.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400