Granit Xhaka: Urime Kosova jonë e dashur!

16:38 / E shtunë, 17 Shkurt 2018

 

Granit Xhaka ka uruar Kosovën për 10 vjetorin e pavarësisë.

Kosova sot feston jubileun e parë të pavarësisë.

Shumë sportistë nga Kosova që jetojnë dhe veprojnë jashtë vendit, kanë uruar Kosovën, në mesin e tyre edhe Granit Xhaka.

“Gëzuar 10 vjetorin e pamvarësisë Kosova jonë e dashur, krahu i djathtë shqiponjës dykrenore të mbetur padrejtësisht jashtë kufinjve shtetëror por brenda zemrës së çdo shqiptari. Rrugë të mbarë shtetit tonë të ri. GËZUAR FESTËN E PAVARESISË🇦🇱🇽🇰 #Xhaka #kosovë #shqipëri 👐”, shkruhet në urimin e Xhakës

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400