Griezmann shpërthen së qeshuri në konferencë, shikoni çfarë i bëri gazetari komik nga Spanja

22:01 / E martë, 12 Qershor 2018

 

Ai e shkroi pyetjen e tij në celular dhe me zërin e ‘”Google Translate” ja përcolli Grizmannit.

Antoine Griezmann ka dalë sot në konferencë për shtyp, ku megjithatë nuk e zbuloi skuadrën e re.

Ishte veprimi i një gazetari në konferencë, që e bëri Griezmannin të shpërthejë së qeshuri,

Një gazetar spanjoll nuk dinte asnjë fjalë frëngjisht por kjo nuk e pengoi ta pyeste francezin.

Ai e shkroi pyetjen e tij në celular dhe me zërin e ‘”Google Translate” ja përcolli Grizmannit.

Shikoni më poshtë reagimin e Griezmann

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400