Gruaja e Di Marias e bllokon kalimin e yllit të madh te Manchester United

01:46 / E shtunë, 13 Janar 2018

 

Lucas Moura është bërë cak i Manchester United.

Anësori brazilian nuk është i lumtur te PSG-ja, andaj po e kërkon largimin nga atje.

Manchester United po e kërkon transferimin e Mouars, mirëpo gruaja e Angel di Marias e ka paralajmëruar atë, përcjell ORAinfo.

Ajo i ka thënë brazilianit se jeta në Manchester është shumë ndryshe, jeta e natës nuk është e mirë dhe koha atje është shumë me shi.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400