Hamsik, ylli i radhës që zgjedh milionat e Kinës

22:35 / E martë, 12 Qershor 2018

 

Sipas “Corriere dello Sport”, Hamsik kërkohet nga Guangzhoi RF dhe Guangzhou Evergrande.

Marek Hamsik do të transferohet në Kinë.

Mesfushori i Napolit ka disa oferta që vijnë nga atje,

Sipas “Corriere dello Sport”, Hamsik kërkohet nga Guangzhoi RF dhe Guangzhou Evergrande.

Largimi i tij nga Napoli është i sigurt.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400