Harrojeni Xherdan Shaqirin! Ja muskujt e futbollistit të Feronikelit (Foto)

13:55 / E martë, 17 Prill 2018

Xherdan Shaqiri futbollisti i Kombëtarës Zvicërrane njihet për fizikuesin e tij, ku në shumë raste mediat e huaja e kanë shembull për një gjë të tillë.

Por një fizikus të tillë së fundi në disa foto të postuara është parë te futbollisti i Feronikelit, Ahmet Haliti, shkruan futbollikosovar.com.

Haliti ka dy vite që gjindet te Feronikeli, dhe është një nga futbollistët kryesor të skuadrës nga Drenasi.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400