Haxhi Krasniqi me urimin më të mirë për 10 vjetorin e pavarësisë e Kosovës

16:50 / E shtunë, 17 Shkurt 2018

 

 

Boksieri me famë botërore, Haxhi Krasniqi, ka zgjedhur dy fotografi të veçanta për të uruar pavarësinë e Kosovës.

Haxhi Krasniqi është personaliteti i radhës që uron Kosovën për festën e 10 vjetorit të pavarësisë.

Me emblemë e UÇK-së në ballë dhe me rroba të kësaj ushtrie, Krasniqi ka uruar pavarësinë e Kosovës.

Urimit të tij ai i ka bashkëngjitur edhe disa vargje.

“Pa bashkim, nuk ka fuqi, Pa Kosovë nuk ka Shqipëri, Pa Shqipëri, Kosovë nuk ka, Bashkë të dyjat ngrejnë kala! URIME 10 VJETORI I PAVARSISË KOSOVË”, ka shkruar Krasniqi.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400