Icardi kalon Interin në epërsi ndaj Betis (Video)

21:24 / E shtunë, 12 Gusht 2017

 

 

Interi ka kaluar në epërsi në miqësoren ndaj Real Betis. Mauro Icardi shënoi për 1:0 nga penaltia në minutën e 30’të të ndeshjes.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400