Inter – Barcelona, Rafinha zgjedh ekipin për sezonin e ri

10:08 / E mërkure, 16 Maj 2018

Mesfushori Rafinha shpreson të mbetet në Inter.

 Rafinha shpreson të mbetet në Inter, edhe pas përfundimit të këtij sezoni.

Babai dhe menaxheri i tij, Mazinho ka njoftuar se mesfushori dëshiron të jetë pjesë e ekipit nga Serie A edhe në edicionin e ri.

“Në Inter është shumë mirë, shpresoj të arrin të mbetet në Milano”, deklaroi Mazinho për “Tuttosport”, përcjell “lajmi.net”.

Rafinha iu bashkua Inter në formë të huazimit nga Barcelona.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400