Inter – Cagliari, shënohet goli i parë

21:12 / E martë, 17 Prill 2018

 

Interi ka kaluar në epërsi ndaj Cagliarit.

Golin për nerazurët e shënoi Gagliardini në minutën e 3’.

Për më shumë shikoni videon.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400