Ja çka thotë Zidane pas humbjes së papritur të Real Madridit

20:08 / E shtunë, 13 Janar 2018

 

Zinedine Zidane është paraqitur në konferencën për shtyp pas humbjes së Real Madrid nga Villarreali në ‘Santiago Bernabeu’, me rezultat 0-1.

“Është e vështirë për lojtarët, pasi topi nuk po dëshiron të hyjë në rrjetë. Mendoj se nuk e merituam këtë. Ne bëmë një ndeshje të mirë”, ka deklaruar fillimisht Zidane, përcjell lajmi.net.

“Kemi mungesë të suksesit. Kur keni shanse, duhen shfrytëzuar”.

“Është diçka që nuk e meritojmë. Ne nuk do të dorëzohemi, duhet të vazhdojmë të punojmë. Unë nuk dua të heq dorë, lojtarët aq më pak”, ka shtuar Zidane.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400