Ja për cilin klub ka vendosur të luaj djali i Ronaldinhos

11:33 / E premte, 17 Gusht 2018

 

Djali 13-vjeçari i legjendës së Barcelonës dhe Brazilit, Ronaldinhos, iu është bashkangjitur Cruzeiros, shkruan AS.

Jao Mendes dhe nëna e tij kanë arritur marrëveshje me klubin brazilian pasi e kishin refuzuar ofertën e Paris Saint-Germainit.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400