Ja si ua uron Kurban Bajramin Xherdan Shaqiri

12:55 / E martë, 21 Gusht 2018

Mesfushori shqiptar i Liverpoolit, Xherdan Shaqiri, ka postuar një fotografi në rrjetin e tij social Instagram, ku ia ka uruar të gjithë ndjekësve të tij festën e Kurban Bajramit.

Shqiptari i cili luanë për Kombëtaren e Zvicrës u transferua në Liverpool nga Stoke City këtë verë për 13.5 milionë euro. Në ndeshjen debutuese me Liverpoolin në turneun parasezonal, ai shënoi një gol dhe e bëri një asist kundër Manchester Unitedit. /Gazeta Express/

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400