Januzaj te Lyon, për të vendos ky klub

11:40 / E enjte, 12 Janar 2017

 

Adnan Januzaj mund të largohet nga Sunderlandi, por për të vendos Manchester United.

Për mesfushorin shqiptar Adnan Januzajn ka shprehur interesim së fundmi Lyon.

“Lyon është një nga shumë skuadra franceze që janë të interesuar për Adnanin”.

“Për respekt nuk do ta përmendim asnjë emër dhe vendimi i takon Manchester Unitedit. E di që ata ende nuk duan ta shesin Adnanin”.

“Adnani luajti shumë mirë me Chelsean dhe Liverpoolin. Kishte komente të mira për të. Adnani më të mirë në këto ndeshje. Ai po luan mirë dhe menaxheri David Moyes ka besim në të”, ka thënë agjenti i lojtarit Dirk Devriese.

 

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400