Jose Mourinho do ta lërë Pogban të largohet

09:44 / E martë, 17 Prill 2018

Jose Mourinho e ka humbur durimin me Paul Pogban dhe është i gatshëm ta lërë të largohet nga Manchester Unitedi në verë, sipas Dialy Mail.

Vendi i titullarit i 25-vjeçari francez në ekipin e parë të Unitedit është vënë në pikëpyetje këtë sezon midis thashethemeve rreth marrëdhënieve të tensionuara mes tij dhe trajnerit portugez.

Dhe tani, Mourinho është i gatshëm ta shesë atë hiç më larg se në afatin kalimtar veror.

Për më tepër, ai do t’ua tregojë derën edhe lojtarëve tjerë si Anthony Martial, Matteo Darmian and Daley Blind.

 

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400