Juan Cuadrado, dëshira e radhës e Romës

22:27 / E diell, 29 Korrik 2018

Juan Cuadrado është dëshira e radhës e Romës.

‘Sky Sport Italia’ raporton se Roma ka kërkuar informacione nga Juventusi për të ardhmen e Juan Cuadradros.

Roma vazhdon të jetë në kërkim të një lojtari që do të luaj në krahun e djathtë, pas dështimit për të transferuar Malcomin.

Gjatë ditës është raportuar edhe për një interesim në Suson e Milanit.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400