Juventus transferon yllin e ri të Serie A? (Foto)

09:54 / E shtunë, 12 Gusht 2017

 

Juventus është afër që ta transferoj yllin e ri të Lazios, Keita Balde.

Sipas Corriere dello Sport, Juventus është afër që ta transferoj yllin e ri të Lazios, Keita Balde.
Juventus dhe Lazios nesër, nga ora 20:45, do të përballen në finalen e Superkupës së Italisë, dhe kjo sipas gjitha gjasave do të jetë ndeshje e fundit e Baldes në fanellën e ekipit romak.

Kështu, kampioni i Italisë ka fituar garën për Balden, i cili kërkohej edhe nga ekipet nga gjigantët e tjerë italian si: Inter, Milan e Napoli.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400