Juventusi bën ofertë për Kolasinacin

11:46 / E enjte, 12 Janar 2017

 

Juventusi ka bërë ofertë për Sead Kolasinacin e Schalke 04 për ta ofruar që në janar.

Patrice Evra është duke u larguar nga qytetit i Torinos dhe për këtë Juve po mendon që të ofrojë një mbrojtës të majtë.

Giuseppe Marotta është vënë pas mbrojtësit Sead Kolasinac i cili mbetet pa kontratë në fund të sezonit.

Për lojtarin ka interesim edhe nga Arsenali.

 

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400