Karikatura e ditës (Foto)

11:15 / E mërkure, 11 Janar 2017

 

Goal.com ka publikuar karikaturën e ditës së sotme, ku protagonist është Presidenti i FIFA-s, Inffantino.

Kupa e Botës nga viti 2026 do ta aplikoj planin më të ri, ku do të jenë 48-kombëtare pjesëmarrëse. Kjo frikëson shumë këtë turne, pasi rrezikohet të jetë tepër i mbushur.

 

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400