Kështu e shpreh nervozizmin Manuel Neuer pas humbjes befasuese nga Meksika

19:51 / E diell, 17 Qershor 2018

Kombëtarja e Gjermanisë është mposhtur 0-1 nga Meksika në Kupën e Botës, transmeton Gazeta InfoPress.

Kampionët e botës e kanë nisur me humbje mbrojtje e titullit.

Ishte Meksika që befasoi Gjermaninë.

Kjo humbje ka nervozuar portierin Manuel Neuer.

Portieri i Bayern Munich pas ndeshjes shihet i nervozuar teksa hedh në tokë fanellën e kombëtares e po ashtu edhe dorëza e tij.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400