Këta dy vogëlushë kosovarë sot janë yje të futbollit evropian (Foto)

14:42 / E mërkure, 11 Janar 2017
Taulant Xhaka ka publikuar një fotografi nga vegjëlia e tij së bashku me vëllanë, Granitin.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400