Këtë goditje të Maradonas, duhet ta shikojë Messi dhe Ronaldo (Video)

20:39 / E premte, 06 Janar 2017

Notice: Undefined index: query in /home/infopress/public_html/assets/plugins/facebook-video-embed/facebook-video-embed.php on line 63

Notice: Undefined variable: v in /home/infopress/public_html/assets/plugins/facebook-video-embed/facebook-video-embed.php on line 65
Ka më shumë se dy dekada që nga tërheqja e Diego Armando Maradonas nga futbolli, por legjenda argjentinase vazhdon të zotërojë aftësitë e tij të jashtëzakonshme.
56 vjeçari edhe pse ka shtuar disa kilogramë, ai se ka problem të bëjë kontakte “magjike” me topin.

Në internet po qarkullon një video ku Maradona u tregon disa futbollistëve se si ekzekutohet një goditje dënimi.

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: info@gazetainfopress.com, Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400