Këtu mund ta shikoni LIVE meçin Haye – Bellew

23:32 / E shtunë, 05 Maj 2018

 

Pas pak pritet të fillojë meçi i shumëpritur i boksit, David Haye – Tony Bellew.

Aktualisht është duke u zhvilluar një prej parameçeve ngjarjes kryesore që është dueli kryesor në mes të dy boksierëve britanikë.

Dueli Bellew – Haye pritet të fillojë pas orës 23:00 (në kohën tonë lokale).

Kliko Këtu

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400