Klopp me deklaratë ‘bombë’ pas fitores së Liverpoolit

00:43 / E mërkure, 25 Prill 2018

 

Jurgen Klopp është deklaruar pas fitores së madhe të Liverpoolit.

Trajneri gjerman ka thënë se rezultati prej 5 me 2 është fantastik edhe pse asgjë nuk ka përfunduar.

“Ishte paraqitje mbresëlënëse për 80 minuta ose më shumë, por në fund bëmë disa gabime që nuk më pëlqyen”, ka thënë Klopp, përcjell ORAinfo.

“Natyrisht se do të ishim më të lumtur nëse do të përfundonte 5-0 ose 5-1, por edhe 5-2 është një rezultat fantastik”.

“Ishte ndeshje më e mirë se sa mendoja”, përfundoi trajneri i Liverpoolit.

 

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400