Kloppi paralajmëron largime të tjera nga Liverpooli

14:34 / E premte, 10 Gusht 2018

Trajneri i Liverpoolit, Jurgen Klopp, nuk e ka përjashtuar mundësinë që edhe ndonjë lojtarë nga skuadra e tij të largohet në këtë afat kalimtar.

Mbrëmë ishte mbyllur afati kalimtar në Angli, megjithatë në ligat e tjera afati mbyllet në fund të këtij muaji.

“Por, afati kalimtar është mbyllur vetëm në njërën anë, ne s’mund të blejmë, vetëm mund të shesim por jo në Angli, Premier Ligë. Është e qartë se disa gjëra do të ndodhin”, është shprehur Klopp për faqen zyrtare të klubit.

 

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400