Kovacic, largimi i parë nga Real Madridi

00:00 / E mërkure, 13 Qershor 2018

 

Mateo Kovacic me shumë gjasë do të largohet nga Real Madridi.

Kroati është në kërkim të një skuadre të re,

Situata po monitorohet me kujdes nga Juventusi.

Ndërkohë, nuk përjashtohet as rikthimi i tij te Interi.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400