Kroaci 2:1 Angli, Perisic lojtari i ndeshjes

22:59 / E mërkure, 11 Korrik 2018

Ivan Perisic është shpallur lojtari i ndeshjes në fitoren historike të Kroacisë

Kroacia ka mposhtur 2:1 Anglinë për të arritur në finale të Kupës së Botës.

Ylli i Interit në këtë ndeshje ka realizuar dhe ka asistuar te goli i fitores i shënuar nga Mandzukic.

 

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400